こんにちは

stránka je právě v REKONSTRUKCI

Dalmatian info

3. května 2011 v 16:49 | Jane-Jein |  Dalmatian info

Dalmatian je šestičlenná klučičí skupina pocházející z Jižní Koreji. Skupina spadá pod Monkey Funch Entertainment, pod kterou 2. září 2010 debutovala se singlem "Round 1" na M!Countdown.


Členy Inati (leader), Dari (raper), bývalý člen Day Day (raper), Youngwon (zpěvák), Jisu (hlavní zpěvák) a Daniel (hlavní zpěvák) si vybral sám MC Mong osobně a přípravy k jejich debutu trvaly 6 let.
Skupina byla původně pětičlenná, ale člen Simon, který byl z neznámých důvodů vyřazen, byl nahrazen dvěma novými členy - Drama a Youngwon.
Svoji první ukázku zveřejnili 25. srpna 2010 skrz Mnet a další online portály. Monkey Funch representant prohlásil: "Stopy v ukázce znázorňují stopy Dalmatian, to znamená, že se objeví a zanechají za sebou otisk."
Název Dalmatian má vyzařovat: velmi loajální, žádná ostuda, pohodová osobnost a svobodomyslný. Dalmatian slibují, že vždy zůstanou věrní svým závazkům a to dát své všechno prostřednictvím hudby.
Dalmatian vydali svůj první digitální singl "Round 1" 1. září 2010 na stránkách hudebního portálu a následující den měli oficiální debut na M! Countdown.


V roce 2011 skupina vydala své první mini album "Dalmatian 1 Mini Album", které vyšlo 14. února. Album se skládá se 7 písní a členi prý pomáhali při psaní a vytváření všech písní.
Dalmatian měli velice nabytý program a to kuli zvolení dvou titulních písní "Lover Cop" a "That Man Opposed". Obě písně vznikli díky usíli Disc Brothers, Shinsadong Tiger, Rado, Jang Geun, and člena Day Day.
Lover Cop
That Man Opposed

V roce 2012 se ke skupině přidal Simon a nahradil člena Day Day, který odešel ze skupiny z osobních důvodů. Další člen Dari narukoval do armády hned po ukončení propagace "That Man Opposed" a tak se teď skupina skládá jen z 5 členů.
Inati, Jisu, Daniel, Youngwon a Simon.
V roce 2012 po oznámení změny členů agentura uvedla návrat skupiny po dlouhých 15 měsíců a stanovila datum comebacku na 15. května. 2 Mini Album "State of Emergency" je velice odlišné od jejich předchozích alb a představuje, jak velkou změnou členi za těch 15 měsícu prošly. Tak i velice vyspělou a jedinečnou hudbu.
Mv k titulní písni "E.R" vyšlo 15. května ve kterém jde vidět změna všech členu a nový člen Simon, který je velice nadaný ve zpěvu, rapu a tanci.
E.R
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama